KATARZYNA POLAKOWSKA

bikeBlog | kolarska pasja

Referencje

 

 

 

Pełne profesjonalizmu działanie, kreatywność, sumienność, dyspozycyjność oraz bardzo dobry kontakt – to określenia pozwalające krótko opisać Panią Katarzynę Polakowską podczas współpracy.

Mając na uwadze kompetencje, przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne we wszystkich etapach naszej współpracy polecamy współpracę z Panią Katarzyną jako godnego zaufania oraz odpowiedzialnego Partnera.

 

Angelika Grabowska - Centrum Szkoleniowe edu4u.info.pl

 

 

Współpraca z Panią Katarzyną przebiega bardzo płynnie. Szybkie reakcje w przypadku problemu i natychmiastowo podejmowane działania w przypadku awarii oraz bardzo dobry kontakt i dostępność pozwalają mi na to, by ze spokojem prowadzić swoją stronę internetową, bez obaw o jej działanie.

Dzięki temu mogę skupiać się na tym, co jest najważniejsze dla rozwoju mojej firmy, ze spokojem pozostawiając sprawy zaplecza administracyjnego strony Pani Katarzynie. Polecam.

 

Małgorzata Sowa - pillow-design.pl

 

 

 

Serdecznie polecam współpracę z Panią Katarzyną Polakowską. Jestem ogromnie zadowolona z efektu, który osiągnęłyśmy.

Moi klienci również doceniają estetykę oraz profesjonalność strony. Jest ona dla mnie najlepszą formą wizytówki. Szczerze polecam!

 

Natalia Lenarczyk - studioQQ.pl

 

 

Jestem zadowolony ze współpracy. Strona została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Zastosowane rozwiązania techniczne działają  bardzo dobrze zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych.
Polecam!

 

Wojciech Czepiel - wojciechczepiel.com

 

 

 

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Katarzyną Strona która zbudowala od podstaw jest bardzo profesjonalna i dociera do moich klientów merytorycznie.

Zastosowane rozwiązania i narzędzia spełniają moje oczekiwania .

Polecam innym moim klienta Panią Katarzynę którzy maja potrzebę odświeżenia stron www lub budowy od podstaw.

 

Zbigniew Stuglik Elektro-INSTAL - pomiary24h.pl

 

 

Z przyjemnością rekomenduję usługi Pani Kasi Polakowskiej, która wykonała dla mnie stronę internetową gabinetu kosmetologii estetycznej Beauty Inside. Pani Kasia znakomicie wywiązała się z powierzonego zlecenia. Strona została wykonana bardzo sprawnie i terminowo.

Pani Kasia jest osobą niezwykle komunikatywną i kreatywną, otwarta na potrzeby klienta. Wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając moje wskazówki i oczekiwania odnośnie projektowanej strony. Nasza współpraca przebiegła nienagannie i profesjonalnie. Katarzyna Polakowska jest niewątpliwie godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia i obsługi stron internetowych.

 

Anna Jojko - beautyinside.pl