Referencje

Serdecznie polecam współpracę z Panią Katarzyną Polakowską. Jestem ogromnie zadowolona z efektu, który osiągnęłyśmy. Moi klienci również doceniają estetykę oraz profesjonalność strony. Jest ona dla mnie najlepszą formą wizytówki. Szczerze polecam!

 

Natalia Lenarczyk, Studio QQ

Jestem zadowolony ze współpracy. Strona została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami. Zastosowane rozwiązania techniczne działają  bardzo dobrze zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych.
Polecam!

 

Wojciech Czepiel, www.wojciechczepiel.com

Współpraca z Panią Katarzyną przebiega bardzo płynnie. Szybkie reakcje w przypadku problemu i natychmiastowo podejmowane działania w przypadku awarii oraz bardzo dobry kontakt i dostępność pozwalają mi na to, by ze spokojem prowadzić swoją stronę internetową, bez obaw o jej działanie. Dzięki temu mogę skupiać się na tym, co jest najważniejsze dla rozwoju mojej firmy, ze spokojem pozostawiając sprawy zaplecza administracyjnego strony Pani Katarzynie. Polecam.

Małgorzata Sowa, pillow-design.pl

Z przyjemnością rekomenduję usługi Pani Kasi Polakowskiej, która wykonała dla mnie stronę internetową gabinetu kosmetologii estetycznej Beauty Inside. Pani Kasia znakomicie wywiązała się z powierzonego zlecenia. Strona została wykonana bardzo sprawnie i terminowo. Pani Kasia jest osobą niezwykle komunikatywną i kreatywną, otwarta na potrzeby klienta. Wykazała się dużym doświadczeniem zawodowym uwzględniając moje wskazówki i oczekiwania odnośnie projektowanej strony. Nasza współpraca przebiegła nienagannie i profesjonalnie. Katarzyna Polakowska jest niewątpliwie godnym polecenia partnerem w zakresie tworzenia i obsługi stron internetowych.

Anna, beautyinside.pl