TDPa 2017

TDPa 2017

Tour de Pologne Amatorów ad 2017. Jako zwyciężczyni z zeszłego roku wybierałam się tam w tym roku niejako z urzędu. W tym sezonie dobrze czuję się w górach i na podjazdach. Mimo to, dysponując formą nie zawsze da się ją wykorzystać tak jak by się chciało. Czasem zabraknie szczęścia, czasem zwyczajnie dnia, a czasem czasu na regenerację.

Czytaj więcej: TDPa 2017

BikeAtelier Psary 2017

BikeAtelier Psary 2017

Szosowy Klasyk, czyli Bike Atelier Psary. Spora frekwencja dziewczyn i niezłe ściganie, jak zwykle tutaj fajny wyścig i trasa! do pokonania mieliśmy 67 km na których wyszło 850 przewyższeń. Start odbył się razem z męską kategorią 60+. Nogi jakieś takie nie do końca fajne na rozgrzewce. Ale po pierwszej rundzie się nawet rozkręciły. Następnie zaczęłam próbować kilku odjazdów, raz poszła całkiem dobrze wyglądająca ucieczka. Ostatecznie był finisz z mocno uszczuplonego peletonu, który dał 1 miejsce w kat. Nogi dostały baty, ale była aktywna i urozmaicona walka na trasie. 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Masters jazda na czas 2017

W ramach przygotowań do Mistrzostw Polski w jeździe na czas wybraliśmy się pod Warszawę na czasówkę w Gassach. Mając pozytywne wspomnienia z tej imprezy z poprzedniego roku chętnie powtórzyłam tam swój start. Start - przetarcie, po kilku specjalistycznych treningach pod domem na rowerze czasowym - próba generalna.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Polski Masters jazda na czas 2017

Zimne ViennaLife Lang Maraton Warszawa

Zimne ViennaLife Lang Maraton Warszawa

Na pierwszy start w sezonie przetarcie na Vienna Lang Maraton w Wawie. Każdy kto był na rowerze tego dnia wie jak mocno wiało i w dużej mierze to wiatr rozdawał karty na tym szybkim maratonie. Start potraktowany mocno treningowo wszak zima dość luźno przetrenowana, no i pierwszy raz od jakiś 5ciu lat bez przedsezonowego zgrupowania w ciepłych krajach. Ale co tam, zawody przednie, sezon ruszył więc trzeba się wreszcie wyścigowo przetrzeć.

Czytaj więcej: Zimne ViennaLife Lang Maraton Warszawa